Síla lidských sítí – Minutový networking


Networkingové akce a obecně události na kterých je prostor se seznámit se zajímavými lidmi považuji jako jeden z nejsilnějších marketingových nástrojů i v porovnání s online nástroji.

Jedním z dalších projektů u kterého se angažuji jako fotograf je Minutový networking, který vznikl pod záštitou Petra Krejčího a už funguje pěknou řadu let. Skvělá akce, kde se vždy setká 10-20 lidí, každý z nich má úvodem do jedné minuty na představení sebe sama a potom se jede networking stylem “jeden na jednoho”, kdy se každý s každým má možnost zakecat na 6 minut.

Poslední MN, kterého jsem se účastnil probíhal v pražském Operu, což je vskutku přijemný prostor na pořádání akcí tohoto typu. Takže když jsem zjistil, že akce bude právě tam, mé fotografické srdce zaplesalo, neboť v minulosti už jsem zde fotil akci Digisemestru, takže jsem věděl, do čehu jdu a věděl jsem, že fotky budou opět stát za to. 🙂

Celá akce začala velice povedeným a zábavným video intrem, které připravil Michal Orsava, kterého můžete znát také jako videomága, neboť má na starosti pěkných pár videí, která zahýbala nejen s českým internetem.

Pak už se jelo představovací kolečko a plynule se pokročilo k samotnému networkingu, na který na závěr navázala after-party, kdy už networking probíhal řekněme na freestylové úrovni, každej s každým, všichni proti všem atd. Haha.

Další Minutový networking se chystá na 4.9.2019, tak co, přijdete se podívat?


Leave a comment