O mně


Ahoj, já jsem Radim. Že jsem fotograf, je asi jasné, na to člověk nemusí být raketový fyzik, nicméně věnuji se i retušování, manipulaci fotek, tvorbě grafických materiálů a užití zmíněných věcí pro propagační účely.

Už je tomu nějakej pátek, co jsem s sebou začal všude brát foťák, no světe div se, za těch 8 let, mi tak přirostl k ruce, že jsem si řekl, že do toho s tím focením šlápnu naplno! Koukni na webu, co všechno a jak fotím.

Klidně napiš, zeptej se, pohatuj fotku, je to na tobě. Snažím se hlavně o hravou fotku, ale takový produktovky, ty musí být ostrý jak břitva.

Zároveň je to pořád srdcovka a umění, takže rád ty fotky hážu na plátno, neboť když to pak visí na zdi, tak to je to pravý ořechový! Proto jsem tu zřídil i shop, kde si můžete moje kreace nechat vyrobit ve všech možných rozměrech a pověsit třeba na chodbu, do obýváku nebo do kanclu, tak aby to tam ladilo a dotvářelo atmošku.

No a pokud máte nějaký spešl přání, jsem tady pro vás! Stačí napsat mail nebo zavolat a dáme to dohromady. Však to znáš, líná huba, holé neštěstí. 😉